Кладоискательский форум Землекоп

Новости: Получи 50 гривен на свой мобильный за отчет о находке! Жми ☛ http://zemlekop.info/forum/konkursy/vnimanie-konkurs-foto-otchet-o-nahodkah!/

Автор Тема: Список країн де пошук з металошукачем дозволений!  (Прочитано 739 раз)

admin

  • Администратор
  • Старейшина
  • *****
  • Сообщений: 1007
  • Репутация: +500/-0
  • МД: x-terra 705
  • Стаж: 10
Австралія. Будь-який коп дозволений. Великою популярністю користується пошук самородного золота, пляжний пошук. Історичних знахідок в Австралії небагато, значно менше ніж в Європі і США.

Австрія. Для пошуку з металошукачем історичних знахідок потрібен дозвіл Міністерства охорони пам'яток.

Білорусь. До 2013 року пошук з металошукачем був заборонений тільки в Історичних місцях охоронюваних державою, на місцях ВВВ, і на приватній території (без дозволу власника). З 2013 року в Білорусі введені кілька законів і норм, що обмежують пошук історичних знахідок. По суті, можна вважати коп в Білорусії забороненим.

Бельгія. Пошук історичних знахідок приватним особам заборонений. Пляжний пошук дозволений.

Болгарія. Власник металошукача повинен зареєструвати свій прилад в Міністерстві Культури (покарання штраф, і навіть тюремний строк). Пошук історичних знахідок тільки з дозволу. При цьому, в Болгарії копачі є нелегали.

Примітка: коментар копача Чагарників з Болгарії. Насправді ситуація у нас інша - металошукачі легально продаються, але реєстрація вимагається лише якщо апарат куплений археологічним музеєм, тобто буде використаний в законних археологічних розкопках. Пошук історичних знахідок у нас дозволений тільки місцевим історико-археологічним музеям. Звичайним людям суворо заборонено копати на археологічних об'єктах, до того ж не тільки на вже відомих науці, але і на все ще невідомих. Проблем в тому, що невідомих об'єктів у нас сила-силенна, а закон не згадує де конкретно можна копати, тобто немає такого списку місць, де дозволено вільно копати. Таким чином, якщо ти купив металошукач, можеш право з ним тільки вдома повітряні тести робити і все.

Британія (Англія). Для пошуку історичних знахідок потрібен дозвіл (отримати легко). У зв'язку з тим, що в своїй більшості угіддя приватні, потрібин додатковий дозвіл від власника землі. Коли буде виявлена ​​цінна знахідка - власник землі в частці. Пріоритетне право на викуп знахідок у музеїв. Приховування знахідки загрожує покаранням. В Англії досить цікава система визначення цінності знахідки. Наприклад, свинцева римська пластина не підпадає під цінну знахідку, і при цьому її ціна $ 363625.

Також в Англії дозволено пляжний пошук. Але не скрізь без дозволу і грошей. Наприклад, для пошуку з металошукачем на муніципальному пляжі потрібно запитати дозвіл у місцевої адміністрації. Для пошуку на берегах Темзи в межах Лондона, треба сплатити збір у кілька десятків фунтів.

За фактом, в Європі копательська Англія займає перше місце. На другому Польща, на третьому Франція.

Угорщина. Для пошуку з металошукачем потрібен спеціальний дозвіл.

В'єтнам. Коп з металошукачем дозволений. Туристи полюбляють пляжний пошук. Людина детектором - видовище для місцевих, збирається натовп діточок і ходить за тобою. Місцеві з металошукачами (трохи) копають війну.

Гана. Пошук з металошукачем дозволений без обмежень для місцевих. Туристам - потрібен дозвіл (ліцензія?).

Німеччина. Пошук з металошукачем дозволений, але вимагає ліцензію.

Греція. Потрібна ліцензія на володіння металошукачем (Міністерства Культури). Для пляжного пошуку потрібний дозвіл мерії, якій належить пляж. Пошук археологічних цінностей заборонений, тюремний строк від 10 до 20 років.

Данія. Пошук з металошукачем дозволений. При особливо великих і цінних знахідках, потрібно здавати їх державі.

Домініканська республіка. Пошук з металошукачем дозволений, без жодних обмежень.

Єгипет. Дозволено пляжний пошук. Деякі готелі, до яких належать пляжі - вимагають дозвіл. Коментатор maxipim розповідав, можливі проблеми з провозкой металошукача. Він робив так, окремо прилад (сказав що це милиці), окремо катушку.

Ізраїль. Пошук історичних знахідок заборонений. Чорних копачів карають реальними тюремними строками. Але вони все одно там є - земля Ізраїлю просто набита знахідками. Будь-яке будівництво, злива, великий шторм, приносять знахідки (без копачів). Пляжний пошук з металошукачем в Ізраїлі дозволено. Agent Mulder піднімає своє пляжне золото регулярно.

Індія. Пошук з металошукачем дозволений. Але будь-який іноземний копач викликає великий інтерес місцевого населення. За сприятливих обставин (для місцевих) - детектор можуть відібрати або викликати поліцію.

Індонезія. Пошук з металошукачем дозволений.

Йорданія. Приватний пошук з металошукачем заборонений. Зверніть увагу, ввозити металошукач в країну теж заборонено.

Ірландія. Історичний пошук тільки за погодженням з власниками землі. Дозволено пляжний пошук (ну і які в Ірландії пляжі?).

Ісландія (південна). Тотальна заборона на металошукачі і їх застосування. Для прикладу, в Ісландії реклама металошукачів прирівняна до реклами стриптизу. "Дуже схоже". Як для країни з населенням в 320 тисяч людей, навіть нормально))
« Последнее редактирование: 17 Июль 2018, 12:59:31 от admin »
«Плохо живут те, которые всю жизнь лишь собираются жить.»
Публий Сир